Vybavení pro dílnu, dům i zahradu
Košík Košík 0,00  Bez DPH
0,00  s DPH
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia Registrácia

Autotechnika

Stlačený vzduch

Brúsne systémy

Spracovanie dreva

Manipulačná technika

Pieskovanie

Kovoobrábanie

Dielenské vybavenie

Pieskovanie

Česká republikaMaďarskoPolskoRumunskoSlovinskoNěmeckoVelká Británie

Objednávajte na

0850 001 002 Alebo si dajte zavolať: Zadať číslo

Novinky e-mailom

uni-max v číslach

4 333 produktov
3 623 produktov skladom
176 507 kusou tovaru skladom
25 zákazníkou práve nakupuje
1642 produktov v akcii
zľavy až 93%
posledná aktualizácia
23.1.2017 5:24:23

e-shop: on-line

Produktový špecialista

Administratívna činnosť spojená s pridávaním produktov pre katalóg a e-shop.

Pracovní náplň:
• spracovanie ponúk zadaním do interných systémov (workflow)
• špecifikácia a príprava na publikovanie výrobkov v katalógu a e-shopu
• vyhľadávanie nových produktov a dodávateľov (vrátane zahraničných) z oblasti stroje, náradie, vybavenie dielne
• komunikácia s dodávateľmi – zabezpečenie obchodných podmienok
• aktualizácia existujúcich produktov
• korektúry pri sadzbe katalógu
• možná účasť na zahraničných veľtrhoch z oblasti stroje, náradie, vybavenie dielne

Požiadavky:
• SŠ/VŠ len technického smeru
• rutinná práca s PC
• čeština (znalosť typografických pravidiel vítaná), technická angličtina aspoň pasívne
• „technicko/obchodný cit″

Ponúkame:
• zázemie stabilného zamestnávateľa
• zoznamovanie sa s novými trendmi
• odmeny podľa úspešnosti pridaných noviniek
• mimoriadne odmeny za mimoriadny výkon
• kĺzavá pracovná doba

Snažíme sa byť stále lepší a mať zaujímavejší a širší sortiment, preto by sme boli radi, keby ste svoje schopnosti nechali vyniknúť u nás!

Miesto pracoviska: Praha Východ, Klecany
Typ pracovného pomeru: Práca na plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru: Na dobu neurčitú
Typ zmluvného vzťahu: Pracovná zmluva
Požadované vzdelanie: Stredné alebo vyššie odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Stredne pokročilá)

Zaujala Vás táto ponuka? Pošlite štruktúrovaný životopis na e-mail hamr@khnet.cz.