+421 850 001 002 / Po-Pi 7:30-16:00
0
€ 0,00 s DPH € 0,00 bez DPH

Preprava v rámci SR

Slovenská pošta

Zásielky do hmotnosti 19,90 kg spravidla zasielame Slovenskou poštou. Cena po celej SR je od 120 € bez DPH. Tovar zasielaný Slovenskou poštou musí byť zabalitelné do jedného balíka, nesmie presiahnuť rozmery 210 cm (súčet všetkých 3 strán), dĺžka najdlhšej strany môže byť maximálne 120 cm. Čiastka za prepravné je obsiahnutá v súhrnnej faktúre priloženej k tovaru. V prípade, že Vaša objednávka bude obsahovať neštandardné produkty, ktoré nebude možné vzhľadom na objem, či nepravidelnému tvaru zaslať Slovenskou poštou, potom sa s Vám dohodneme na alternatívnom spôsobe expedície.

PPL - balíková služba

Ako alternatívu možno zvoliť služby špedičnej spoločnosti PPL, ktorá Vám dovezie zásielku až do hmotnosti 49,5 kg. Zásielky odosielame v SR v cene od 86 € bez DPH. Tovar zasielaný PPL musí byť zabalitelné do jedného balíka pravouhlého tvaru, dĺžka najdlhšej strany môže byť maximálne 120 cm. V prípade, že Vaša objednávka bude obsahovať neštandardné produkty, ktoré nebude možné vzhľadom objemu, či nepravidelnému tvaru zaslať spol. PPL, potom sa s Vám dohodneme na alternatívnom spôsobe expedície.

DHL

Objemnejšie zásielky, ktoré nemožno expedovať vyššie uvedenými prepravcovi možné odoslať paletovú službou DHL. Touto službou možno až na výnimky doručiť prakticky všetko. Jednotlivý balík nesmie presiahnuť rozmery 2 x 2 x 3 m (šírka x výška x dĺžka). Cena je určená celkovou hmotnosťou a objemom objednávky.

Multimex

Táto zberná služba je schopná doručiť čokoľvek. V našej ponuke nenájdete produkt, ktorý by bolo problém pre Multimex doručiť (napr. Dvojstĺpový parkovací zdvihák, ktorá má v zabalenom stave dĺžku viac ako 4 m). Cena je určená celkovou hmotnosťou a objemom objednávky.


Expedíciu vopred avizuje telefonicky, alebo e-mailom. V priebehu objednávacieho procesu, vo fáze výberu platby a dopravy ponúkne e-shop klientom cenu za dopravu - tá sa odvíja od celkovej hmotnosti a objemu. Dopravné je následne zahrnuté do objednávky k objednávanému tovaru.

 

Akciové ponuky

Cookies používame na to, aby sme vám na našich stránkach poskytli najlepší možný nákupný zážitok. Pokracovaním v používaní tohto webu súhlasíte s používaním súborov cookies. Zistite viac.