Kategórie

Zváračky

Často používaná metóda spájania dvoch a viacerých kusov materiálu je tepelné spojenie – bežne nazývané zváranie. Viac

Tak ako je mnoho typov zvárania, je aj mnoho typov zváracích prístrojov – zváračiek. V tomto oddelení si je možné vybrať z mnohých typov zváračiek pre rôzne materiály a rôzne typy zváracích metód.

Zváračka MIG 190 KombiZnáma a v poslednej dobe veľmi obľúbená metóda zvárania kovov je zváranie v ochrannej atmosfére (MIG/MAG). Ochrannú atmosféru okolo zvaru vytvárajú inertné plyny alebo naopak plyny, ktoré reagujú so zváracím kúpeľom a ovplyvňujú parametre spoja. Táto zváracie metóda umožňuje zvárať v akejkoľvek polohe, teda aj proti zemi. Zvárací oblúk je vďaka ochrannej atmosfére ľahšie zapáliteľné a stabilný. Nami ponúkané zváračky pre metódu MIG/MAG môžu zvárať plným aj rúrkovým drôtom obsahujúcim prídavné tavidlo.

Invertorová zváračka GIS 200Pre metódu zvárania bez ochrannej atmosféry máme v sortimente kvalitné zváracie invertory, ktoré majú výhodu oproti bežným transformátorovým zváračkám v schopnosti kontrolovať neustále zvárací prúd. Ten je za všetkých okolností stabilný a svojou minimálnou zmenou tak neovplyvňuje kvalitu zvárania. Plusom je tiež výrazne nižšia hmotnosť invertora proti trafo zváračke. Invertory sú tiež vybavené funkciou pre ľahšie zapálenie studenej elektródy.

Spojovačka plastov s reguláciou LIGHTPre potreby zvárania a rezania plastov je tu oddelenie zvárania plastov. Nájdete tu výkonnú a regulovateľnou zváračku, ale aj príslušenstvo vo forme zváracích spôn. K dispozícii je aj tzv. horúci nôž pre jednoduché a presné rezanie plastov.

Medzi potrebami na zváranie nájdete okrem iPravouhlá zvierka 60/36ného peknú súpravu na klasické zváranie plameňom, vyberiete si zo sortimentu rôznych svoriek a uholníkov zaisťujúcich správnu polohu zváraného materiálu. Môžete si vybrať samostmievajúcu kuklu, ktorá dobre ochráni oči zvárača a zároveň nechá obe jeho ruky voľné pre prácu. Záujemcovia o bodové zváranie u nás môžu zakúpiť viacúčelovú bodovačku.

Elektronická bodovačka MULTI8 Zváracia a rezacia súprava UNI-MAX 4U Samostmievacia zváračská kukla HELMUT Magnetický uholník 85 mm

Vybraté produkty