Nastaviteľná lišta do vodiacej koľajnice MICROJIG ZEROPLAY so zarážkou - sada 2 kusov

Značka: MICROJIG
Dostupnosť Skladom do 2 týždňov
Kód: 6819
€56,45 €47,04 bez DPH
Nastaviteľná lišta do vodiacej koľajnice MICROJIG ZEROPLAY so zarážkou - sada 2 kusov
Značka: MICROJIG
Rýchlo zostavte presné vodiace sane pomocou vodiacich líšt Microjig Zeroplay. Tieto lišty sa nastavujú tak, aby sa prispôsobili vašim pokosovým drážkam zhora, čím je proces čo najjednoduchší a najpresnejší. Profil lišty ZeroPlay sa rozširuje tak, aby zaberal obe hrany pokosovej drážky po celej ich dĺžke. To umožňuje hladký chod s nulovou vôľou do strán tak, ako to nedokáže žiadna iná pokosová lišta.

Rýchlo a presne nastavte vodiacu lištu zhora

Pokosové lišty ZeroPlay sa nastavujú podľa pokosovej drážky, zatiaľ čo sú pripevnené k saniam, čo vám umožňuje dosiahnuť najlepšie možné prispôsobenie. Stačí nastaviť, vyskúšať, v prípade potreby nastaviť a potom začať používať sane. Obe polovice lišty ZeroPlay sa roztiahnu tak, aby sa zmestili do drážky, a zaistia plný kontakt po celej dĺžke oboch hrán lišty.

Bude lišta pasovať do mojej vodiacej drážky?
Microjig ZeroPlay sa hodí do akejkoľvek štandardnej (3/4" x 3/8") pokosovej drážky o šírke 18.4 mm až 19.8 mm a hĺbke aspoň 7.94 mm. Medzi kompatibilné pokosové lišty patria okrem iného ShopSmith, SawStop, Bosch 4100, Delta Unisaw, Powermatic, Rigid, Dewalt a General 350.

Montáž a nastavenie zhora pre najrýchlejšie prispôsobenie
Frézovacia lišta sa k sánkam pripevňuje zhora, takže ju môžete vyrovnať smerom k čepeli bez toho, aby ste ju museli dávať dole zo stola.

Rýchlosť a všestrannosť
Vodiace lišty je možné použiť v tandeme pre dlhšie sane alebo pre zapojenie oboch pokosových drážok súčasne. Môžete ich dodatočne namontovať na existujúce sane a ľahko ich premiestňovať z prípravku na prípravok.

Dĺžka: 300 mm
Šírka: 18,4 - 19,8 mm
Výška: 7,94 mm
Hmotnosť: 150 g
Materiál: Odolný plast, oceľ
Počet v balení: 2 + príslušenstvo
Kategória: Upínacie a prítlačné prípravky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: