Aróma difuzér SNOWY - SNEŽNÝ, osviežovač a zvlhčovač vzduchu, mliečne SKlo, USB

Značka: Nature7
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 569611
€34,27 €28,56 bez DPH
Aróma difuzér SNOWY - SNEŽNÝ, osviežovač a zvlhčovač vzduchu, mliečne SKlo, USB
Značka: Nature7
Aróma difuzér SNOWY - SNEŽNÝ, osviežovač a zvlhčovač vzduchu, mliečne SKlo, USB
Akcia
Zvlhčovač vzduchu s difuzérom vyrobený z mliečneho skla. Aromatizuje a zvlhčuje vzduch kombináciou účinkov vodnej hmly a esenciálnych olejov. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá esenciálne oleje na extrémne malé mikročastice bez toho, aby ich zahrieval. Oleje si tak zachovávajú pôvodnú vôňu aj liečivé účinky. Aróma difuzér Vám pomôže vytvoriť z každej izby Voňajúcu oázu a navodiť relaxačnú atmosféru.
Bez pridania esenciálneho oleja Vám aróma difuzér poslúži ako zvlhčovač vzduchu. Pridaním konkrétneho esenciálneho oleja môžete sebe alebo vašim blízkym pomôcť s rôznymi ťažkosťami. Postačí pár kvapiek kvalitného oleja a môžete uľaviť nádche, kašľu, bolestiam hlavy, alebo zlému zaspávaniu. Správne zvolený olej vyčistí vzduch, alebo Vám jednoducho spríjemní pobyt v miestnosti, v ktorej sa práve nachádzate.
Vďaka neutrálnemu dizajnu z mliečneho skla štýlovo doplní vybavenie všetkých obytných priestorov, detských izieb, rokovacích miestností, masážnych salónov, wellness centier a pod. Vhodne zvolenými esenciálnymi olejmi môžete podporiť relaxačnú atmosféru v spálni, dezinfekciu vzduchu či pokojný spánok v detskej izbe. Koncentráciu v izbe študenta alebo uvoľnenú komunikáciu, či už doma alebo v pracovnom prostredí.
Používajte vždy kvalitné oleje. Použitím lacných, umelých olejov síce vytvoríte voňavé prostredie, ale telo a myseľ si neodpočinú. Citlivým osobám môže naopak uškodiť. Napríklad bolesťou hlavy a pod.
Počas prevádzky aróma difuzéra je možné ľubovoľne a jednoducho nastaviť svetelné efekty, ktoré vytvoria vo vašej izbe veľmi príjemné prostredie a navodia relaxačnú atmosféru. Aróma difuzér je vhodný všade, kde je z bezpečnostných dôvodov nemožné použiť otvorený oheň (sviečky v aróma lampách). Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov.
Obsluha arómy difuzéra je veľmi jednoduchá. Do zásobníka nalejete vodu, najlepšie destilovanú. Nakvapkáte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja a prístroj zapnete stlačením tlačidla. Aróma difuzér začne okamžite vytvárať vodnú hmlu a rozptyľovať olej do vzduchu. Ďalšími stlačeniami môžete nastaviť rôzne farby v intenzívnejšej alebo svetlejšej verzii, ktoré zostanú nastavené počas prevádzky prístroja, kým ich nezmeníte. farebné svetlo prechádzajúce mliečnym sklom vytvára príjemný svetelný efekt. Nemusíte kontrolovať množstvo vody v zásobníku. Po vyprázdnení sa aróma difuzér sám vypne.
- hmotnosť: 460 g
- objem nádoby: 90 ml
- rozmery (základňa × výška): ⌀ 12,2 × 9,6 cm
Kategória: Rôzne
Hmotnosť: 0.85 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: