ICL Greenmaster Pro-Lite Cold Start
Zloženie: 11-5-5+8Fe
Hnojivo je určené na použitie na plochách s jemným trávnikom, rad obsahuje rôzne analýzy navrhnuté pre optimalizáciu zdravia vášho trávnika po celý rok. Technológia granúl „mikro“ hnojiva, ktorá obsahuje zeolit v homogénnej forme, má 3D štruktúru podobnú klietke z molekúl oxidu kremičitého a oxidu hlinitého.
Výhody:
- rýchla reakcia trávnika
- jemné granule na rýchle rozptýlenie
- vysoko kvalitné prísady a vzor uvoľňovania poskytujú spoľahlivý a vysoký výkon
- funguje dobre pri nízkych teplotách a napomáha rastu na začiatku sezóny a zlepšuje odolnosť proti opotrebovaniu
- možno použiť kedykoľvek počas sezóny
- zabraňuje invázii buriny a machu
- železo a horčík podporujú odolnosť trávnika
- síran železitý odpudzuje mach
Návod na použitie:
- Aplikujte na suché listy. Pokiaľ počas 1 - 2 dní po aplikácii nezaprší, hnojivo zalejte. Závlaha napomáha lepšiemu rozptýleniu granúl a na veľmi nízko kosených trávnikoch minimalizuje riziko, že granule pozbiera kosačka.
- Vyvarujte sa použitiu za mrazu a sucha. Zálievka po aplikácii obmedzí viditeľnosť stôp obsluhy. Pokiaľ sa produkt vysype na chodník, betón, šaty a pod., uistite sa, že dôjde k okamžitému odstráneniu, inak hrozí nežiaduce odfarbenie povrchu.
- Odložte operácie ako vertikutácia a/alebo grooming až na 3. deň po aplikácii; umožní to riadne rozptýlenie granúl.
- Nenanášajte na drevo, kameň alebo iné tvrdé plochy, pretože by mohlo dôjsť k vzniku škvŕn.
| Doba aplikácie | február až jún |
| Doba pôsobenia | 6 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 1,7 mm |
| Dávkovanie | 30-35 g/m² |
| Rozptýlenie produktu | 3 - 4 dni |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 8712994018825 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
