Greenmaster Pro Lite Autumn 06-05-11+3MgO+Fe 25 kg
Greenmaster Pre Lite Autumn
Zloženie: 06-05-11+3MgO+Fe
Greenmaster Pro-Lite Autumn zaisťuje dostatok fosforu a draslíka, ktoré podporujú tvorbu koreňov a zároveň potláčajú slabý rast. Nízky obsah amoniakálneho dusíka pozitívne pôsobí na začatie rastu rastlín bez výkyvov.
Vzhľadom na 6% obsahu železa sa musia pestovatelia vyvarovať aplikácie v miestach, kde rastie mach, pretože negatívne ovplyvňuje jeho vzhľad. Greenmaster Pro-Lite Autumn posilňuje trávnik, aby lepšie odolával mechanickému poškodeniu a zlepšuje jeho celkovú kondíciu.
Výhody:
- ideálne na jeseň alebo ako prvé granulované hnojivo na začiatku sezóny
- nízky obsah dusíka a vysoký obsah draslíka pomáhajú zvyšovať odolnosť trávnika
- pozitívne pôsobí na celkovú kondíciu nízkeho golfového trávnika
Návod na použitie:
- Aplikujte na suché listy. Pokiaľ počas 1 - 2 dní po aplikácii nezaprší, hnojivo zalejte. Závlaha napomáha lepšiemu rozptýleniu granúl a na veľmi nízko kosených trávnikoch minimalizuje riziko, že granule pozbiera kosačka.
- Vyvarujte sa použitiu za mrazu a sucha. Zálievka po aplikácii obmedzí viditeľnosť stôp obsluhy. Pokiaľ sa produkt vysype na chodník, betón, šaty a pod., uistite sa, že dôjde k okamžitému odstráneniu, inak hrozí nežiaduce odfarbenie povrchu.
- Odložte operácie ako vertikutácia a/alebo grooming až na 3. deň po aplikácii; umožní to riadne rozptýlenie granúl.
| Doba aplikácie | september až marec |
| Doba pôsobenia | 6 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 1,7 mm |
| Dávkovanie | 30-35 g/m² |
| Rozptýlenie produktu | 3 - 4 dni |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 8712994002992 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
