Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus 25 kg 4-3-14 +2MgO+8Fe
Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus
Zloženie: 4-3-14 +2MgO+8Fe
Granulované hnojivo s novým zložením a obsahujúce vyšší obsah železa a draslíka pre lepšiu farbu trávnika. Invigorator Plus je špeciálne vytvorený na použitie na plochách s jemným trávnikom a pomáha ho udržať zdravie po celý rok.
Výhody:
- rýchla reakcia a lepšia farebnosť trávnika
- jemné granule na rýchle rozptýlenie
- funguje dobre pri nízkych teplotách a napomáha rastu na začiatku sezóny a zlepšuje odolnosť proti opotrebovaniu
- pomáha udržiavať zdravý trávnik počas jari, jesene a zimy
- železo a horčík podporujú odolnosť trávnika
- nízky obsah dusíka, vysoký obsah draslíka, železo, ktoré pomáha spevniť trávnik na jar, na jeseň av zime
Návod na použitie:
- Aplikujte na suché listy. Pokiaľ počas 1 - 2 dní po aplikácii nezaprší, hnojivo zalejte. Závlaha napomáha lepšiemu rozptýleniu granúl a na veľmi nízko kosených trávnikoch minimalizuje riziko, že granule pozbiera kosačka.
- Vyvarujte sa použitiu za mrazu a sucha. Zálievka po aplikácii obmedzí viditeľnosť stôp obsluhy. Pokiaľ sa produkt vysype na chodník, betón, šaty a pod., uistite sa, že dôjde k okamžitému odstráneniu, inak hrozí nežiaduce odfarbenie povrchu.
- Odložte operácie ako vertikutácia a/alebo grooming až na 3. deň po aplikácii; umožní to riadne rozptýlenie granúl.
| Doba aplikácie | september až máj |
| Doba pôsobenia | 4 - 6 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 1,7 mm |
| Dávkovanie | 30-35 g/m² |
| Rozptýlenie produktu | 3 - 4 dni |
| Reakcia trávnika | okamžitá |
| Celé balenie 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 25 kg |
| EAN: | 8712994018863 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
