Greenmaster Pro Lite NK 12-0-12+3MgO+2Fe 25 kg
Greenmaster Pro Lite NK
Zloženie: 12-0-12+3MgO+2Fe
Greenmaster Pro-Lite NK má vysoký obsah dusíka, ktorý podporuje riadny rast. Tento dusík tiež prispieva k obnove trávnika po období intenzívnej záťaže.
Formulácia bez obsahu fosforu napomáha pri hospodárení so zásobami fosforu v pôde. Zvýšený obsah draslíka posilňuje trávnik pri strese v lete alebo na jeseň. Obsah železa a horčíka podporuje rast a sýte sfarbenie aj na ľahších pôdach.
Výhody:
- ideálne na použitie od jari do neskorého leta v oblastiach s nedostatkom draslíka
- vysoký obsah dusíka zaisťuje riadny rast
- podporuje obnovu po období intenzívnej záťaže
- pomáha hospodáreniu so zásobami fosforu v pôde
- prídavok draslíka posilňuje trávnik v období letnej a jesennej záťaže
- železo a horčík podporujú rast a sfarbenie v ľahších pôdach
Návod na použitie:
- Aplikujte na suché listy. Pokiaľ počas 1 - 2 dní po aplikácii nezaprší, hnojivo zalejte. Závlaha napomáha lepšiemu rozptýleniu granúl a na veľmi nízko kosených trávnikoch minimalizuje riziko, že granule pozbiera kosačka.
- Vyvarujte sa použitiu za mrazu a sucha. Zálievka po aplikácii obmedzí viditeľnosť stôp obsluhy. Pokiaľ sa produkt vysype na chodník, betón, šaty a pod., uistite sa, že dôjde k okamžitému odstráneniu, inak hrozí nežiaduce odfarbenie povrchu.
- Odložte operácie ako vertikutácia a/alebo grooming až na 3. deň po aplikácii; umožní to riadne rozptýlenie granúl.
| Doba aplikácie | apríl až september |
| Doba pôsobenia | 6 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 1,7 mm |
| Dávkovanie | 30-35 g/m² |
| Rozptýlenie produktu | 3 - 4 dni |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 8594189394200 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
