Greenmaster Pre Lite Spring and Summer 14-05-10+2MgO 25 kg
Greenmaster Pre Lite Spring and Summer
Zloženie: 14-05-10+2MgO
Greenmaster Pro-Lite Spring & Summer má vysoký obsah dusíka, ktorý je nevyhnutný pre dobrý vrcholový rast na jemnom trávniku. Má tiež vyvážené hladiny fosfátu a draslíka pre podporu zdravého trávnika a doplnenie živín stratených z častého kosenia trávy. Navyše je obsiahnutý horčík pre zlepšenie zdravia a farby trávnika. Stimuluje rast a farbu do 7 dní po aplikácii. Napomáha zaťažovanému, krátko strihanému trávniku k zdravému rastu aj napriek veľkej záťaži počas sezóny.
Výhody:
- ideálna v obdobiach najväčšieho rastu
- kompletné NPK hnojivo pre výživu v hlavnej sezóne
- úplný komplex stopových prvkov
- nedochádza k nadbytočnému rastu; sprístupnením železa v pôde podporuje farbu a zdravie
- dopĺňa straty živín spôsobené kosením trávnika
- prispieva k regenerácii po záťaži
Návod na použitie:
- Aplikujte na suché listy. Pokiaľ počas 1 - 2 dní po aplikácii nezaprší, hnojivo zalejte. Závlaha napomáha lepšiemu rozptýleniu granúl a na veľmi nízko kosených trávnikoch minimalizuje riziko, že granule pozbiera kosačka.
- Vyvarujte sa použitiu za mrazu a sucha. Zálievka po aplikácii obmedzí viditeľnosť stôp obsluhy. Pokiaľ sa produkt vysype na chodník, betón, šaty a pod., uistite sa, že dôjde k okamžitému odstráneniu, inak hrozí nežiaduce odfarbenie povrchu.
- Odložte operácie ako vertikutácia a/alebo grooming až na 3. deň po aplikácii; umožní to riadne rozptýlenie granúl.
| Doba aplikácie | apríl až júl |
| Doba pôsobenia | 6 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 1,7 mm |
| Dávkovanie | 30-35 g/m² |
| Rozptýlenie produktu | 3 - 4 dni |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Jarné hnojivá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 8712994008093 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
