Greenmaster ProLite Double K 07-00-14+4Fe 25 kg
Greenmaster ProLite Double K
Zloženie: 07-00-14+4Fe
Greenmaster Pro-Lite Double K má vysoký obsah draslíka, čo zlepšuje odolnosť trávnika počas obdobia záťaže. To platí najmä, ak je v pôde dostatočné množstvo fosfátov.
Tento produkt obmedzuje hromadenie fosfátov a ak je zaradený do programu výživy, redukuje rozvoj lipnice ročnej (Poa annua).
Je zároveň ideálne minigranulované hnojivo pre aplikácie počas horúceho leta a bežnej jesennej sezóny. Tento produkt podporuje odolnosť voči záťaži a chorobám a pomáha prekonávať obdobie nedostatku draslíka (pomer dusík: draslík je 1:2).
Výhody:
- ideálne jesenné hnojivá s dostatkom fosforu
- nízky obsah dusíka umožňuje aplikáciu v priebehu celého roka
- vysoký obsah draslíka zvyšuje odolnosť trávnatého povrchu
- pozitívne pôsobí pri hromadení fosforu v pôde
- obmedzuje akumuláciu fosfátov
Návod na použitie:
- Aplikujte na suché listy. Pokiaľ počas 1 - 2 dní po aplikácii nezaprší, hnojivo zalejte. Závlaha napomáha lepšiemu rozptýleniu granúl a na veľmi nízko kosených trávnikoch minimalizuje riziko, že granule pozbiera kosačka.
- Vyvarujte sa použitiu za mrazu a sucha. Zálievka po aplikácii obmedzí viditeľnosť stôp obsluhy. Pokiaľ sa produkt vysype na chodník, betón, šaty a pod., uistite sa, že dôjde k okamžitému odstráneniu, inak hrozí nežiaduce odfarbenie povrchu.
- Odložte operácie ako vertikutácia a/alebo grooming až na 3. deň po aplikácii; umožní to riadne rozptýlenie granúl.
| Doba aplikácie | jún až október |
| Doba pôsobenia | 6 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 1,7 mm |
| Dávkovanie | 30-35 g/m² |
| Rozptýlenie produktu | 3 - 4 dni |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 25 kg | 714 - 833 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 8712994008086 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
