kg
Tento zvýhodnený balíček je zostavený z jarného/letného a jesenného trávnikového hnojiva. Hnojivo Landscaper All Round je dobá voľba pre ošetrenie trávnika proti machu a burinám.
Ideálny set na hnojenie po celý rok.
Obsahuje:
1x Landscaper Pre Spring & Summer
1x Landscaper Pro® All Round
1x Landscaper Pro® Pre-Winter
Landscaper Pre Spring & Summer (1x)
Zloženie: 20-0-7+3CaO+3MgO
Vysoko kvalitné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, ideálne na jarné a letné použitie.
LandscaperPro Spring & Summer je účinné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, ktoré vám zaistí rýchlu a silnú reakciu a stálu dodávku živín počas 3 mesiacov.
Výhody:
- Rýchly účinok
- Výborný pomer cena/výkon
- Nepretržité uvoľňovanie živín po dobu 2-3 mesiacov
- Optimálny prísun živín na zlepšenie kvality trávnika
- Rýchly účinok s dobrým vyfarbením
| Doba aplikácie | marec - august |
| Doba pôsobenia | 2 - 3 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1-2,5 mm |
| Dávkovanie | 25-35 g/m² |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 5 kg | 142 - 200 m² |
Landscaper Pro® All Round (1x)
Zloženie: 24-5-8+2MgO
Tento produkt je vhodné použiť po ošetrení trávnika proti machu a burinám. Stále uvoľňovanie živín zaisťuje vyvážený rast a dobrú tvorbu koreňov.
Výhody:
- mini granule pre rovnomernú distribúciu; nenarúša programy údržby
- podporuje rozvoj mladej trávy do silného a zapojeného porastu
- ideálne pre použitie v kombinácii s produktom „Pre-Winter“
- prídavok horčíka pre lepšie sfarbenie
Aplikácia:
Aplikujte na suché listy. Zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok. Vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha. Aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie a/alebo skarifikácia, aby nedošlo k poškodeniu granúl.
| Doba aplikácie | marec až jún |
| Doba pôsobenia | 4-5 mesiacov |
| Veľkosť granúl | 0,5-2,5 mm |
| Dávkovanie | 20-45 g/m² |
| Rozpustnosť | stredná - dlhá |
| Reakcia trávnika | 1 - 3 dni |
| Celé balenie 5 kg | 111 - 250 m² |
Landscaper Pro® Pre-Winter (1x)
Zloženie: 14-5-21+2MgO
Landscaper Pre Pre-Winter obsahuje dusík s riadeným uvoľňovaním, ktorý je k dispozícii iba v podmienkach priaznivých pre rast. Pomáha tak pripraviť rastliny na obdobie záťaže v zimných mesiacoch. Vysoký obsah draslíka navyše spevňuje bunkovú stenu a prispieva k regulácii vody v rastline.
Výsledkom aplikácie je pomalý, rovnomerný rast a ochrana proti nepriaznivým vplyvom. Tento produkt neuvoľňuje pri nízkych teplotách prakticky žiadny dusík, avšak v pôsobení pokračuje aj po zime, keď teplota začína stúpať.
Výhody:
- poskytuje dostatočné množstvo živín na prečkanie zimy
- na jar vynikajúci štart do novej sezóny
- dusík s riadeným uvoľňovaním pomáha pripraviť rastliny na obdobie stresu
- vysoký obsah draslíka posilňuje bunkovú stenu a pomáha v regulácii vody v rastline
- živiny sa uvoľňujú po dobu 4 – 5 mesiacov
Návod na použitie:
Aplikujte na suché listy. Zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok. Vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha.
Aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie a/alebo skarifikácia.
Doba aplikácie
september až november
Doba pôsobenia
4-5 mesiacov
Veľkosť granúl
2,0-4,5 mm
Dávkovanie
20-45 g/m²
Rozpustnosť
stredná - dlhá
Reakcia trávnika
1-7 dní
Celé balenie 5 kg
111 - 250 m²
| Kategória: | Špeciálne hnojivá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Produktový rad: | Landscaper Pro |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
