Landscaper Pre: Spring and Summer 15 kg 20-0-7+9CaO+3MgO
Landscaper Pre Spring & Summer
Zloženie: 20-0-7+9CaO+3MgO
Vysoko kvalitné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, ideálne na jarné a letné použitie.
LandscaperPro Spring & Summer je účinné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, ktoré vám zaistí rýchlu a silnú reakciu a stálu dodávku živín po dobu 3 mesiacov.
Výhody:
- rýchly účinok
- výborný pomer cena/výkon
- nepretržité uvoľňovanie živín po dobu 2 - 3 mesiacov
- optimálny prísun živín na zlepšenie kvality trávnika
- rýchly účinok s dobrým vyfarbením
| Doba aplikácie | marec - august |
| Doba pôsobenia | 2 - 3 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1 - 2,5 mm |
| Dávkovanie | 25 - 35 g/m² |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 15 kg | 428 - 600 m² |
| Kategória: | Jesenné hnojivá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009434 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
