Landscaper Pro® All Round
Zloženie: 24-5-8+2MgO
Tento produkt je vhodné použiť po ošetrení trávnika proti machu a burine. Stále uvoľňovanie živín zaisťuje vyvážený rast a dobrú tvorbu koreňov.
Výhody:
- mini granule pre rovnomernú distribúciu; nenarúša programy údržby
- podporuje rozvoj mladej trávy do silného a zapojeného porastu
- ideálne na použitie v kombinácii s výrobkom „Pre-Winter“
- prídavok horčíka pre lepšie sfarbenie
Aplikácia:
Aplikujte na suché listy. Zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok. Vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha. Aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie a/alebo skarifikácia, aby nedošlo k poškodeniu granúl.
| Doba aplikácie | marec až jún |
| Doba pôsobenia | 4 - 5 mesiacov |
| Veľkosť granúl | 0,5 - 2,5 mm |
| Dávkovanie | 20 - 45 g/m² |
| Rozpustnosť | stredná - dlhá |
| Reakcia trávnika | 1 - 3 dni |
| Celé balenie 15 kg | 333 - 750 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009380 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
