Landscaper Pro® Flora
Zloženie: 15-9-11+3MgO
Hnojivo Landscaper Pro® Flora vychádza z renomovanej technológie Osmocote& vyvinutej spoločnosti ICL Specialty Fertilliz rámov, kríkov, stromov, kontajnerov, rastlín v nádobách či závesných košíkoch. Živiny sa uvoľňujú postupne a rovnomerne v priebehu celej sezóny a výsledkom sú neustále krásne a zdravé kvety. Prídavok horčíka dodáva sýto zelenú farbu listom.
Výhody:
- na použitie na obruby, k stromom, na rastliny v nádobách a závesných košíkoch
- jediná výživa na celú sezónu
- živiny zaistia zdravé rastliny a krásne kvety
Návod na použitie:
Najlepšie výsledky dosiahnete, keď hnojivo zapravíte do pôdy alebo pestovateľského substrátu. Je možné ich tiež aplikovať rukou alebo pomocou aplikátora na povrch substrátu. Zálievka po aplikácii spustí mechanizmus uvoľňovania hnojiva.
| Doba aplikácie | marec až október |
| Doba pôsobenia | 5 - 6 mesiacov |
| Veľkosť granúl | < 5 mm |
| Dávkovanie | 35 g/m² |
| Celé balenie 15 kg | 428 m² |
| Kategória: | Hnojivá na balkónové rastliny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.1 kg |
| EAN: | 8712994008116 |
| Použitie hnojiva: | balkónové rastliny |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
