Landscaper Pro® New Grass
Zloženie: 20-20-8
Ideálne hnojivo na použitie pri zakladaní trávnikov či prevozoch. Technológia obaľovania Poly-S riadi uvoľňovanie dusíka, ktorý zaisťuje vyvážený rast a dobrý vývoj koreňov. Rovnako vysoký obsah fosforu podporuje tvorbu koreňov. Jemná granulácia je idálna pre rovnomernú distribúciu živín.
Výhody:
- ideálne pri siatí alebo pokládke trávneho koberca; vysoký obsah fosforu podporuje tvorbu koreňov
- maximálne bezpečné pre mladých trávnikov, minimálne riziko popálenia
- jemné granule zaisťujú rovnomernú distribúciu živín
Návod na použitie:
Aplikujte na suché listy. Zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok. Vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha. Aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie a/alebo skarifikácia, aby nedošlo k poškodeniu granúl.
| Doba aplikácie | marec až august |
| Doba pôsobenia | 3 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1,0 - 2,5 mm |
| Dávkovanie | 20 - 45 g/m² |
| Rozpustnosť | stredná - dlhá |
| Reakcia trávnika | 4 dni |
| Celé balenie 5 kg | 111 - 250 m² |
| Kategória: | Hnojivá na výsev |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.1 kg |
| EAN: | 8712994016227 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
