Landscaper Pre Spring & Summer
Zloženie: 20-0-7+3CaO+3MgO
Vysoko kvalitné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, ideálne na jarné a letné použitie.
LandscaperPro Spring & Summer je účinné hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín, ktoré vám zaistí rýchlu a silnú reakciu a stálu dodávku živín počas 3 mesiacov.
Výhody:
- Rýchly účinok
- Výborný pomer cena/výkon
- Nepretržité uvoľňovanie živín po dobu 2-3 mesiacov
- Optimálny prísun živín na zlepšenie kvality trávnika
- Rýchly účinok s dobrým vyfarbením
| Doba aplikácie | marec - august |
| Doba pôsobenia | 2 - 3 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1-2,5 mm |
| Dávkovanie | 25-35 g/m² |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 5 kg | 142 - 200 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.1 kg |
| EAN: | 8712994016388 |
| Produktový rad: | Landscaper Pro |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
