Landscaper Pro Weed Control 15 kg - 2v1 hnojivo proti burinám
Landscaper Pro® Weed Control + Fertilizer
Zloženie: 22-5-5+2,4D + Dicamba
Weed Control je hnojivo s pomalým uvoľňovaním živín s obsahom prípravku na ničenie buriny. Po aplikácii prenikne táto látka do buriny a zničí ju. V priebehu troch až štyroch týždňov burinu zmizne a trávnik vyzerá zelenší. Obsiahnuté živiny zaistia, že trávnik rýchlo pokryje obnažené miesta.
Výhody:
- jedinou aplikáciou vyživí trávnik a vyhubí burinu
- zlepšuje vzhľad trávnika
- mini granulácia zaisťuje optimálny kontakt s burinou
- vysoký obsah dusíka stimuluje rast, potrebný na pokrytie obnažených miest
Návod na použitie:
Doporučujeme aplikovať na vlhký trávnik. Prípadná závlaha po aplikácii pomôže rozpusteniu produktu a zaistí rýchlejší počiatočný efekt. Neaplikujte v mraze či príliš suchých podmienkach. Ideálna je aplikácia hnojiva Weedcontrol až po prevedení aerifikácie/vertikutácie, v opačnom prípade hrozí poškodenie granúl.
Pľavele, ktorých sa zaručene zbavíte:
ďatelina plazivá, iskerník plazivý, sedmokráska chudobka, rožec, kokoška, skorocel, púpava lekárska, truska všeobecný
| Doba aplikácie | apríl až september |
| Doba pôsobenia | 6 - 8 týždňov |
| Veľkosť granúl | 0,2 - 2,5 mm |
| Dávkovanie | 20 g/m2 |
| Rozpustnosť | 7 dní (viditeľne zmizne z povrchu) |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Celé balenie 15 kg | 750 m2 |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009656 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Veľkosť granúl: | mini |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
