Obúručné nožnice s rukoväťami z karbónového vlákna Felco 210C-60, strih do priemeru 35 mm, dĺžka 35 mm. Ťažná strižná hlava uľahčuje prácu vďaka ťažnému strihu.
Spoľahlivosť: ľahká rukoväť z karbónového vlákna. Ostrie a protiostria z vysoko kvalitnej tvrdenej ocele. Čistý a precízny strih, všetky diely ľahko vymeniteľné.
Vlastnosti: jednoduché a trvalé nastavenie strihu. Ťažná strižná hlava uľahčuje prácu vďaka ťažnému strihu.
Ergonómia: Vďaka dorazom s tlmiacim účinkom šetrí zápästie a paže. Protišmyková úprava rukoväte.
- ťažná strižná hlava
- ľahké rukoväte z karbónového vlákna
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 783929100487 |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Druh čepele: | dvojčepeľové |
| Priemer strihanej vetvy: | 35 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
FELCO je švajčiarska značka profesionálna nástrojov pre záhrady, sady a vinohrady. Od roku 1945 sa zameriava na presný a čistý strih, ergonómiu a dlhú životnosť pri každodennom používaní. Typickým znakom náradia FELCO je možnosť dlhodobého servisu – pre mnoho modelov sú dostupné originálne náhradné diely, vďaka ktorým je možné nástroje udržovať v špičkovej kondícii aj po rokoch práce.
| Výrobná spoločnosť : | FELCO SA |
|---|---|
| Adresa : | Rue des Mélèzes 4, CH-2206 Les Geneveys-sur-Coffrane, Švýcarsko |
| E-mail : | info@felco.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Zafido s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | U plynárny 1455/70, 101 00, Praha 10 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@zafido.cz |
