Posuvný a prítlačný prípravok MICROJIG GRR-RIPPER GR-281 - kompletný systém

Značka: MICROJIG
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 6810
€201,76 €168,13 bez DPH
Posuvný a prítlačný prípravok MICROJIG GRR-RIPPER GR-281 - kompletný systém
Značka: MICROJIG
Kompletná sada posuvného prípravku so stabilizačnou doskou a ďalším príslušenstvom na použitie so stolnými pílami, frézovacími stolmi, pásovými pílami a stolárskymi frézkami. Stabilizačná doska poskytne ešte väčšie množstvo kontroly na obrábaným výrobkom. Tlačný blok GRR-RIPPER® 3D je skonštruovaný tak, aby vám umožnil čo najpresnejšie rezy a zároveň chránil vaše ruky. Vykonávajte ťažké rezy s ľahkosťou a zabráňte spätnému rázu ako nikdy predtým.

MAXIMÁLNA PRESNOSŤ, KONTROLA A BEZPEČNOSŤ

Prípravok umožňuje bezpečne rezať tenké obrobky až do veľkosti 6 mm. Vynikajúci pre lemy, okraje alebo ozdobné vložky.
Kompletný systém sa dodáva s 5 nastaviteľnými pätkami a montážnym príslušenstvom. Pätky sa rovnako ako pri prípravku GRRIPER BLOCK dokážu automaticky zatiahnuť a vysunúť podľa potreby, aby podržali pracovný materiál.
Priložená stabilizačná doska poskytuje oveľa väčšiu stabilizačnú plochu s dvoma dodatočnými kontaktnými bodmi. Udržuje obrobok pevne prichytený ku kraju rovnobežne s pílovým kotúčom.
Dodávaný nastaviteľný dištančný prvok poskytuje väčšiu kontaktnú plochu na manipuláciu s väčšími obrobkami. Nastavovacie drážky poskytujú vôľu pre odkryté frézovacie bity a zároveň udržujú rovnú hranu pri kraji.
Zosilnené mosty rukoväte rovnomerne rozkladajú tlak smerom dole pre lepšiu kontrolu a bezpečnejšie rezy. Rozdiel je znateľný.
Deflektor / spojka funguje ako bariéra medzi vašou rukou a rotujúcou čepeľou. Zároveň odráža triesky a nečistoty. Je možné ich tiež pripojiť k prípravkom GRR-RIPPER vybaveným mostíkmi na pripevnenie rukoväte. Dva GRR-RIPPERy znamenajú dvojnásobnú kontrolu pri práci s väčšími obrobkami.

Eliminácia spätného rázu pri stolových pílach
K spätnému rázu dochádza, keď sa obrobok odchýli od pílového plotu a je priškripnutý medzi pílový kotúč. Zadné zuby pílového kotúča zachytia obrobok a zmenia ho na nebezpečný projektil. Jediným spôsobom, ako zabrániť spätnému rázu, je udržať kontrolu nad obrobkom po celú dobu rezu. S tým vám pomôže GRRIPPER.
Kontinuálny posun
Použitie dvoch GRR-RIPPERov umožňuje podávať dlhý materiál nepretržite bez zastavenia, čo prakticky eliminuje spálenie a stopy po ostrie spôsobené nerovnomernou rýchlosťou posuvu. Obrobky vychádzajú z píly pripravenej na použitie bez dodatočného brúsenia alebo hobľovania.

Tri smery posunu
Tri smery posunu zaistia stabilitu a bezpečnosti pri manipulácii s obrobkom. Tlak smerom dole stabilizuje obrobok na rovnom povrchu. Prítlak smerom dovnútra proti plotu prakticky eliminuje spätný ráz. Prítlak dopredu posúva obrobok rovnomerne rezom, čím sa eliminujú otrepy a stopy po ostrie.

Vlastnosti posuvky MICROJIG
- Multifunkčná nastaviteľná posuvka
- Kompletný systém vrátane príslušenstva
- Pre stolové a pásové píly, frézovacie stoly a frézky
- Protišmykový gumový povrch
- Zo špeciálneho plastu - pohlcuje nárazy
- Zosilnené adaptéry na upevnenie rukoväte
- Veľmi odolný
- Náhradné diely je možné dokúpiť
- Vyrobené v USA

MAXIMÁLNA VŠESTRANNOSŤ, URČENÉ PRE

Stolové píly
GRR-RIPPER bol primárne skonštruovaný pre stolnú pílu. Funguje ako pohyblivý kryt pílového kotúča a chráni vaše ruky pred pílovým kotúčom po celú dobu rezu. Prípravok umožňuje posun v 3 smeroch, vďaka čomu dosiahnete čistejší a presnejší rez.
Frézovacie stoly
GRR-RIPPER poskytuje neuveriteľnú kontrolu nad obrobkom na frézovacom stole. Či už používate vodiacu dosku alebo frézujete voľne z ruky, jeho silný úchop udrží obrábaný materiál a chráni vaše ruky pred rotujúcim bitom.
Stolárske frézky
Patentovaný protišmykový materiál Green GRR-RIP poskytuje vysokú trakciu, ktorú potrebujete na správne vyrovnanie a udržanie materiálu na stolárskej frézke. Vďaka jeho silnej priľnavosti môžete podávať materiál cez frézovaciu hlavu bez toho, aby ste museli vyvíjať príliš veľký tlak smerom dole.
Pásové píly
Základňa a telo prípravku GRR-RIPPER udržujú konštantný uhol 90 stupňov. Prípravku možno ale používať aj na boku, čo je ideálne na prerezávanie na pásových pílach. GRR-RIPPER kĺže po doske stola a vyvíja rovnomerný tlak na pílový pás, pričom ruky sú mimo pílového kotúča. Rovnomerný prítlak znamená menší posun pílového kotúča, čo vedie k hladším rezom.

Dĺžka: 190 mm
Šírka: 250 mm
Výška: 120 mm
Hmotnosť: 930 g
Materiál: odolný plast
Vyrobené v: USA
Počet v balení: 1
Kategória: Upínacie a prítlačné prípravky
Hmotnosť: 0.93 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: