Pri kúpe tohto balíčka je DOPRAVA ZADARMO.
Tento zvýhodnený balíček zaistí celoročné hnojenie trávnika, obsahuje hnojivá vhodné na jar, leto aj jeseň.
ProTurf JAR 25 kg
Zloženie: 21-5-6+2.5CaO+2.5MgO
ProTurf Jar je kompletné hnojivo s pomalým uvoľňovaním živín, bohaté na dusík a polyhalít. Jedná sa o unikátny prírodný zdroj draslíka, horčíka, vápnika a síry zaisťujúce zdravý a odolný trávnik. Časť dusíka je v obaľovanej forme a je okamžite dostupný. Výsledok je zreteľný už v krátkom čase, aj keď je teplota pôdy relatívne nízka. Vďaka malým, bezprašným granulám a ich schopnosti uvoľňovať živiny bez ohľadu na počasie zlepšuje ProTurf kvalitu trávnika. Vhodný najmä pre trávniky s výškou kosenia 6 mm. ProTurf je určený najmä na aplikáciu v období rastu.
| Doba aplikácie | marec až jún |
| Doba pôsobenia | 2 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1 - 2.5 mm |
| Dávkovanie | 20 - 35 g/m² |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
ProTurf LETO 25 kg
Zloženie: 15-6-15+7CaO+2.5MgO
ProTurf je hnojivo s pomalým uvoľňovaním živín s mini granulami, bohaté na polyhalít. Jedná sa o unikátny zdroj draslíka, horčíka, vápnika a síry zaisťujúce zdravý a odolný trávnik. Časť dusíka je v obaľovanej forme využívajúcej technológiu Poly-S.Výsledok je zreteľný už v krátkom čase, aj keď je teplota pôdy relatívne nízka. Vďaka malým, bezprašným granulám a ich schopnosti uvoľňovať živiny bez ohľadu na počasie zlepšuje ProTurf kvalitu trávnika. ProTurf je určený najmä pre aplikácie v období, keď sú rastliny vystavené vysokej záťaži (leto a zima).
Návod na použitie:
- aplikujte na suché listy
- zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok
- vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha
- zálievka po aplikácii znižuje riziko viditeľných stôp
- aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie alebo skarifikácia, aby nedošlo k poškodeniu granúl
| Doba aplikácie | jún až polovica septembra |
| Doba pôsobenia | 2 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1 - 2.5 mm |
| Dávkovanie | 20 - 35 g/m² |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
ProTurf JESEŇ 25 kg
Zloženie: 12-5-20+2CaO+2MgO
ProTurf je hnojivo s pomalým uvoľňovaním živín s mini granulami, bohaté na polyhalít. Jedná sa o unikátny zdroj draslíka, horčíka, vápnika a síry zaisťujúce zdravý a odolný trávnik. Časť dusíka je v obaľovanej forme využívajúcej technológiu Poly-S. Výsledok je zreteľný už v krátkom čase, aj keď je teplota pôdy relatívne nízka. Vďaka malým, bezprašným granulám a ich schopnosti uvoľňovať živiny bez ohľadu na počasie zlepšuje ProTurf kvalitu trávnika. ProTurf je určený najmä pre aplikácie v období, keď sú rastliny vystavené vysokej záťaži (leto a zima).
| Doba aplikácie | jún až október |
| Doba pôsobenia | 2 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1 - 2.5 mm |
| Dávkovanie | 20 - 35 g/m² |
| Reakcia trávnika | 7 dní |
| Kategória: | Celoročné hnojivá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 76 kg |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
