Sierrablen Plus 19-05-18+2MgO+TE 25 kg Active 03M
Sierrablen Plus Active
19-5-18+2MgO+TE
Sierrablen Plus Active je vyvážené NK hnojivo s obsahom fosforu. Je doplnené úplným komplexom stopových prvkov, ktoré pozitívne pôsobia na zdravotný stav trávnika a prispieva k regenerácii po záťaži. Obsahuje aj prídavok horčíka, ktorý podporuje sfarbenie a maskuje príznaky stresu.
Sierrablen Plus Active je ideálne hnojivo s riadeným uvoľňovaním živín na použitie od jari do jesene. Využíva spoločnosťou ICL Specialty Fertilizers patentovanú obaľovaciu technológiu Poly-S.
Návod na použitie:
Aplikujte na suché listy. Zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok. Vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha. Aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie a/alebo skarifikácia, aby nedošlo k poškodeniu granúl.
Výhody:
- vyvážené NK hnojivo s riadeným uvoľňovaním s obsahom fosforu
- na použitie kedykoľvek od jari do jesene
- úplný komplex stopových prvkov a prídavok horčíka
- pozitívne ovplyvňuje sfarbenie a zdravotný stav trávnika
- kryje príznaky stresu a napomáha regenerácii po záťaži
| Doba aplikácie | jún až polovica septembra |
| Doba pôsobenia | 3 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1 - 2.5 mm |
| Dávkovanie | 35 g/m² |
| Výdatnosť | 710 m² - 1000 m² |
| Kategória: | Letné hnojivá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003302 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
