Sierrablen Plus Stress Controll 03M 15-00-28+2MgO 25 kg
SierrablenPlus Stress Control
15-0-28+2MgO
SierrablenPlus (3 mesiace) poskytuje najlepšiu prípravu na zimné mesiace, ktorá zaistí na jar hustý porast. Toto hnojivo ponúka riadene uvoľňovaný dusík, ktorý sa uvoľňuje iba v podmienkach priaznivých pre rast, čím pomáha pripraviť rastlinu na obdobie stresu.
Prídavok horčíka podporuje sfarbenie trávnika a kryje príznaky stresu. Vysoká dávka draslíka posilňuje bunkovú stenu rastlín. Produkt využíva spoločnosťou ICL Specialty Fertilizers patentované obaľovacie technológie Poly-S a PACE.
Návod na použitie:
Aplikujte na suché listy. Zálievka po aplikácii napomáha rovnomernému rozptýleniu a zrýchľuje počiatočný účinok. Vyhnite sa aplikácii za mrazu či sucha. Aplikácia by mala prebiehať po prevzdušňovaní ako je aerifikácia dutými hrotmi, prepichovanie a/alebo skarifikácia, aby nedošlo k poškodeniu granúl.
Výhody:
- ideálne na prípravu na zimu
- zabezpečí na jar sýto zelený trávnik
- dusík s riadeným uvoľňovaním napomáha pripraviť rastlinu na obdobie stresu
- vysoký obsah draslíka posilňuje bunkovú stenu
- pozitívne pôsobí na reguláciu vody v rastline
- prídavok horčíka podporuje sfarbenie a kryje príznaky stresu
- je tolerantnejší k extrémnym teplotám
| Doba aplikácie | september a október, február a marec |
| Doba pôsobenia | 3 mesiace |
| Veľkosť granúl | 1 - 2.5 mm |
| Dávkovanie | 35 g/m² |
| Výdatnosť | 710 - 1000 m² |
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003326 |
| Použitie hnojiva: | trávnik |
| Typ hnojiva: | minerálne |
| Dlhodobo pôsobiaci: | áno |
| Profesionálne použitie: | áno |
| Forma hnojiva: | granulované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
