Systém LOC-LINE 1/4".
| Kategória: | 1/4" hadice a doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590792058423 |
| Dĺžka: | 26 mm |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Průměr trysky: | 6,35 mm |
| Teplota tavení: | 165 °C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
| Výrobná spoločnosť : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adresa : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@proexport.cz |
