Dýzy 1/4" s magnetickým rozvádzačom LOC-LINE, veľká súprava
Súprava obsahuje: 80 ks – 1/4" segment – obj. č. 49421, 5 ks – 1/4" ventil s vonkajším závitom – obj. č. 29452, 2 ks – 1/4" plochá dýza – obj. č. 49427, 2 ks – 1/4" dýza ∅ 6,35 mm – obj. č. 49424, 2 ks – 1/4" dýza ∅ 3,2 mm – obj. č. 49423, 2 ks – 1/4" dýza ∅ 1,6 mm – obj. č. 49422, 1 ks – 1/4" magnetická základňa 1 + 4 × 1/4" – obj. č. 404001.
| Kategória: | 1/4" hadice a doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590792058317 |
| Max. pracovní teplota: | 76 °C |
| Teplota tavení: | 165 °C |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
| Výrobná spoločnosť : | Lockwood Products, Inc. (LOC-LINE) |
|---|---|
| Adresa : | P.O. Box 1546 Lake Oswego, OR 97035, USA |
| E-mail : | info@loc-line.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Pro Export Plus, spol. s r. o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | V Korytech 3234/18A, 100 00 Praha 10 Strašnice, Česká republika |
| E-mail zástupcu v EÚ : | obchod@proexport.cz |
