Elektrický chrbtový postrekovač 12 l V.BLACK VITA12
V-BLACK Elektrón postrekovač s inovatívnou technológiou. Je určený pre všetkých bežných užívateľov a hobby záhradkárov. Vhodný na prácu na záhrade, v sade, v parkoch a pod.
Vďaka širokému plniacemu otvoru v nádobe nedochádza k plytvaniu a úniku.
V.BATÉRIA je inovatívna dobíjacia batéria zostrojená a vyrobená spoločnosťou VOLPI pre použitie pre viac nástrojov VOLPI. Je ľahká a kompaktná, 100% kompatibilná s výrobkami VOLPI.
Nastaviteľná mosadzná tryska na postrekovanie.
| TLAK (BAR) | RÝCHLOSŤ PRÚDENIA l/min | ROZSTREKOVATEĽNÉ MNOŽSTVO (l) na každé nabitie batérie |
| 5,00 | 0,60 | 75 |
| 4,00 | 0,54 | 85 |
| 3,00 | 0,49 | 90 |
| 2,00 | 0,44 | 95 |
- polypropylénová nádoba s objemom 12 l
- dobíjacia a vymeniteľná batéria V.Battery 14,4 Vdc - 2,0 Ah – 28,8 Wh
- elektronická doska s reguláciou napätia, ktorá zaistí konštantný tlak po celú dobu životnosti batérie
- NBR tesnenie
- polstrované nastaviteľné popruhy
- množstvo litrov na jedno nabitie batérie – až 255 l
- trysky: nastaviteľná mosadzná tryska
- hliníková postreková rúrka
- ergonomická rukoväť s kľučkou systémom
- nastaviteľný prevádzkový tlak 0,5 / 5 BAR – 7,25 / 72,5 psi
- LED kontrolka na nabíjačke
- nabíjačka 1,0 A – 18W
- skrutkovacie veko s držiakom trysky
- čerpadlo: vysoko výkonné membránové čerpadlo
| Kategória: | Všetko pre záhradu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| EAN: | 8020581080026 |
| Objem: | 12 l |
| Šírka: | 36 cm |
| Výška: | 48 cm |
| Hĺbka: | 24 cm |
| Chrbtový: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
