Vhodná ako ochrana nábytku a ďalších predmetov pri maľovaní a rôznej údržbe v byte, dome, na chate aj v garáži či dielni. Materiál polyetylén s vysokou hustotou, pevnosťou a odolnosťou, farba transparentná.
| Kategória: | Sady montážneho materiálu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260099827773 |
| Rozmer: | 4 × 5 m |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Spoločnosť SON, spol. s r.o. bola založená na jar roku 1995 ako veľkoobchod so zameraním na stavebnú chémiu a Náterové hmoty, ktoré dodávala predovšetkým do predajní Farieb a Lakov vo Východočeskom kraji. Svoje obchodné aktivity sa vždy snažili podporiť serióznymi informáciami.
V roku 2013 sa firma stala oficiálnym výhradným dovozcom pre SR na celý sortiment nemeckej značky Chamäleon. S týmto sortimentom sa zamerali na špecializované pracoviská v odbore autoopravárenstva a priemyslu. Produkty si obľúbili aj drobní remeselníci, preto môžete výrobky Chamäleon objaviť aj v prezentačných stojanoch vo vybraných špecializovaných predajniach.
| Výrobná spoločnosť : | Chamäleon GmbH |
|---|---|
| Adresa : | RUDOLF-DIESEL-STRASSE 8A, 69115 HEIDELBERG, GERMANY |
| E-mail : | info@chamaeleon-produktion.de |
