Mikrometer digitálny ASIMETO s rýchloposuvom 0 – 25 mm
Digitálny mikrometer s rapkáčom, oceľovým lakovaným rámom, tvrdokovovými kontaktnými bodmi s meracími plochami s rovinnosťou 0,3 mikrometrov a úrovňou ochrany IP65 na rýchle meranie – vďaka stúpaniu vretena 2 mm na otáčku sa výrazne zrýchli meranie. LCD displej s veľkými číslicami zobrazuje meraný rozmer v absolútnej hodnote, ale je možné prepnúť na meranie v relatívnej hodnote. Okrem toho je tiež možné prepínať medzi metrickým a palcovým meraním. Automatické vypínanie predlžuje životnosť batérie. Základné príslušenstvo: S kľúč, batéria LR44, záručný list, návod na použitie, kalibračný certifikát, plastové puzdro.
| Kategória: | Meradlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8590792024114 |
| Odčítanie: | 0,001 mm |
| Rozsah: | 0 – 25 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
| Výrobná spoločnosť : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Adresa : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | ASIMETO Germany GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| E-mail zástupcu v EÚ : | kontakt@asimeto.de |
