Najmenší odsávač z celého ponúkaného radu s novou integrovanou funkciou podlahového vysávača: na prírubu ventilátora sa nasadí hadica vedená do dolnej časti odsávača, kde je nasávacia lišta. Odsávač má držadlo a pojazdné kolesá. Výkon je vhodný na odsávanie z menších strojov s dostatočným zakrytovaním, prípadne do prevádzok s nedostatkom zástavbového priestoru. Nasávací výkon 1,02 kPa. Na profesionálne nasadenie odporúčame výkonnejšie modely KH-3121 a hlavne KH-6233, ktoré garantujú dostatočný výkon na udržanie čistoty pracoviska. Filtračný stĺp je konštruovaný tak, aby odsatý materiál roztáčal pozdĺž steny filtra a smeroval ho do dolného vaku, ktorý je v štandardnej dodávke textilný, ale je možné ho zameniť za iný vhodný materiál (papierové vrece) na ľahší odvoz odpadu.
| Kategória: | Odsávacie a filtračné jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| EAN: | 8590792008237 |
| Pripojovacie hrdlo: | 100 mm |
| Priemer ventilátora: | 230 mm |
| Max. filtračná plocha: | 1,6 m² |
| Rozmer obalu: | 670 × 420 × 450 mm |
| Napájanie: | 230 V |
| Rozmer: | 650 × 420 × 1 550 mm |
| Objem odpadových vakov: | 70 l |
| Rám filtrov: | 370 mm |
| Prietok vzduchu: | 1 000 m³/hod |
| Elektrický príkon: | 750 W |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
