Pracovná stonožka BORA 3x2

Značka: BORA
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 230035N
€121,73 €101,44 bez DPH
Pracovná stonožka BORA 3x2
Značka: BORA
Pracovnú stonožku BORA je možné využiť ako náhradu za skladací pracovný stôl či pracovnú a stavebnú kozu. Má oceľovú konštrukciu, ktorá je dostatočne flexibilná, aby absorbovala dopady ťažkých predmetov a zároveň si zaistila dlhodobú a bezproblémovú funkciu. Vyberte si z niekoľkých veľkostí stonožiek podľa potreby. Od najmenšej verzie 2x2 pre domácich majstrov až po veľký profesionálny skladací stôl na stavby 5x3 s maximálnou nosnosťou 2 725 kg. Čím väčšia je pracovná stanica, tým väčšiu váhu dokáže pojať.
Pracovná stonožka BORA je najflexibilnejším riešením pre vaše pracovné miesto, dielňu či stavbu. Rozložíte a zložíte ju behom niekoľkých sekúnd bez nutnosti používať akékoľvek náradie či čokoľvek montovať, takže celé vaše pracovisko bude pripravené behom niekoľkých sekúnd. Je dostatočne univerzálna, aby sa dala ľahko umiestniť v interiéri alebo vonku, a zároveň vyhovovala všetkým vašim potrebám.

K stonožkám možno zaobstarať množstvo doplnkov, ktoré rozšíria ich funkciu, a vďaka ktorým bude váš skladací pracovný stôl vždy pripravený na akýkoľvek projekt.
Video o pracovnej stonožke BORA

Súčasťou balenia:
1x stonožka BORA
4x X-držiaky
2x rýchloupínače
1x cestovná taška

Dĺžka: 121 cm
Šírka: 60 cm
Výška: 76 cm
Nosnosť: 1 130 kg
Hmotnosť: 5,6 kg
Materiál: Oceľ
Skladacie: Áno
Počet v balení: 1 + príslušenstvo
Rozmery (zložená): 15 x 22 x 96 cm
Kategória: Pracovné podpery
Hmotnosť: 5.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: