Nová zrovnavačka povrchu dreva je vybavená rezacím valcom s dvoma čepeľami a výkonným motorom, ktorý umožňuje kutilom aj truhlárom pripraviť povrch obrobkov na ďalšie spracovanie. Vytvára dokonale rovný povrch. Ľahké nastavenie výšky přísuvného stola, veľké, odolné zliatinové vstupné a výstupné stoly poskytujú podporu pre dlhšie diely a hliníkový doraz pre vedenie obrobkov, nastaviteľný v uhloch 45 až 135°. Kryt valca s nožmi chráni obsluhu pred náhodným spätným rázom, otvor na prach umožňuje pripojenie k odsávaču pre čistejšie pracovné prostredie, tlačné rukoväte zaisťujú bezpečnú manipuláciu s obrábaným materiálom. Max. šírka materiálu 150 mm.
| Kategória: | Hobľovačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 25.4 kg |
| EAN: | 5024763186523 |
| Príkon: | 1100 W |
| Napájanie: | 230V~50/60Hz |
| Otáčky bez zaťaženia: | 8000 n/min |
| Maximálna hĺbka hobľovania: | 3,2 mm |
| Maximálna hobľovacia šírka: | 152,4 mm |
| Celkové rozmery: | 965 x 505 x 315 mm |
| Nastaviteľné vodítko v uhle: | 45-135° |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 2 m |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vzor pre precízne elektronáradie už viac ako 35 rokov
Presnosť bola v samom srdci filozofie značky Triton už od roku 1976, kedy bolo vyrobené prvé pracovné centrum. Náradie Triton, pôvodom z Austrálie, stavia aj naďalej na tejto filozofii pri každom projekte. Vždy sa môžete spoľahnúť na náradie Triton - či už ide o ocenené horné frézy a laserové okružné píly alebo priemyselne využívané zveráky Superjaws a Pracovné centrum série 2000 - vždy pomocou nich dosiahnete presný a kvalitný povrch.
| Výrobná spoločnosť : | Toolstream Limited |
|---|---|
| Adresa : | Boundary Way, Lufton Trading Estate, Yeovil, Somerset, BA22 8HZ, United Kingdom |
| E-mail : | support@toolstream.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Zafido uni s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | e-shop@uni-max.cz |
