S kompaktným vertikutátorom CR551V od Billy Goat budete jednoducho manévrovať aj na menších pozemkoch. Z trávnika rýchlo odstránite splstnatené zvyšky trávy, buriny a machu a zároveň prerežete vrchnú vrstvu pôdy. Tým zvýšite prísun vzduchu, živín aj vlahy. Vďaka tomu dosiahnete hlbšie a bohatšie zakorenenie vášho trávnika. CR551V má pracovný záber 51 cm a jeho robustný dizajn vydrží najnáročnejšie použitie.
Model CR551V je osadený motorom Vanguard 160, spojeným s hriadeľom s voľnými tepelne opracovanými nožmi, pripevneným na liatinových ložiskách s vlastnou maznicou. Hriadeľ s voľnými nožmi možno počas 10 minút vymeniť za vertikutačný nôž. CR551V má nízke vibrácie vďaka zníženému celkovému počtu dielov, čo zvyšuje pohodlie obsluhy pri práci a manipulácii.
Napínač remeňa umožňuje obsluhe nastaviť presné napnutie pre maximálnu životnosť remeňa. Čalúnené ergonomické rukoväti sú počas prevádzky pevné a na jednoduchú prepravu a skladovanie ich možno zložiť.
Vlastnosti vertikutátora CR550H
- Robustná konštrukcia
- Tepelne opracované nože
- Ložiská s vlastnou maznicou
- Pracovný záber 51 cm
- Jednoduché nastavenie pracovnej výšky/hĺbky nožov (od -19 mm do + 13 mm)
Charakteristiky vertikutátora CR551V
- Nastavenie pracovnej výšky (hĺbky) nožov - pracovnú výšku (hĺbku) nožov možno nastaviť v rozsahu od -13 mm do + 19 mm.
- CR hriadeľ s cepovými nožmi - Pomáha obnoviť zdravý rast trávnika. Možno objednať samostatne.
- Nože z tepelne opracovanej ocele - 30 nožov Billy Goat z tepelne opracovanej ocele vyčeše všetku starinu a machy. Tieto nože majú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu.
- Liatinové ložiská s vlastnou maznicou
- Vertikutačný nôž - Perfektný na zlepšenie odvodnenia či pri dosievaní.
Voliteľné príslušenstvo
- Vertikutačný nôž
| Kategória: | Billy Goat - Profesionálna záhradná technika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Motor: | benzínový, Vanguard 160 |
| Výkon (HP): | 5 |
| Typ pohonu: | tlačený |
| Štartovanie: | ručné |
| Šírka záberu (cm): | 51 |
| Rukoväť: | sklopná |
| Uloženie koliesok: | ložiská |
| Pracovná hĺbka (cm): | -13 mm až +19 mm |
| Rozmery balenia (d x š x v): | 98 x 72 x 119 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Značka Billy Goat je americkým výrobcom záhradnej a komunálnej techniky. História značky siaha až do roku 1967, keď bola založená v Kansase. Odvtedy sa postupne vypracovala na svetovo uznávaného špecialistu na výrobu vysokokvalitných záhradných strojov v USA.
Tento výrobca ponúka rôzne druhy produktov profesionálnych strojov. Napríklad vysávače lístia, štiepkovače na konáre a záhradný odpad, aerifikátory a čističe na odstraňovanie nečistôt.
Techniku Billy Goat je možné využiť na rôzne účely. Napríklad krovinorezy sú ideálne na údržbu záhrad, parkov a športových ihrísk, zatiaľ čo vysávače a štiepkovače pomáhajú udržiavať čistotu a estetiku vonkajších priestorov, parkovísk, chodníkov alebo terás. Vertikutátory, aerifikátory, mulčovače a mulčery premenia parky, trávniky aj ďalšie zelené plochy na životom naplnené prostredie, na ktoré sa budete radi pozerať.
Značka Billy Goat si získala dôveru a rešpekt zákazníkov vďaka svojej dlhodobej histórii, inovatívnym technológiám a spoľahlivým výrobkom, čo z nej robí obľúbenú voľbu pre profesionálov aj domácich záhradkárov. V rámci spolupráce s našou firmou získate pomoc od odborníkov, spoľahlivý záručný aj pozáručný servis a rýchle dodanie náhradných dielov.
| Výrobná spoločnosť : | Billy Goat Industries, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 1803 SW Broadway Drive Lee's Summit, MO 64082 USA |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CIME, s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | K Silu 1426, 393 01 Pelhřimov |
| E-mail zástupcu v EÚ : | cime@cime.cz |
