+421 850 001 002 / Po-Pi 7:30-16:00
0
€ 0,00 s DPH € 0,00 bez DPH

Dodacie podmienky a lehoty

Skladové zásoby sa automaticky priebežne vyhodnocujú a upravujú tak, aby bol tovar neustále dostupný priamo zo skladu. Napriek tomu však bohužiaľ nie je v silách našich dodávateľov vždy dodať tovar do nášho skladu v požadovanom termíne a v dostatočnom množstve. Náš systém je však nastavený tak, aby vás pri zaknihovaní objednávky informoval o aktuálnej dostupnosti tovaru alebo o predpokladanej dodacej lehote. Tieto informácie sú dostupné pre každý výrobok.

V závislosti od hmotnosti zásielky Vám systém taktiež automaticky odporučí možné spôsoby doručenia/odberu tovaru. Hlavne vzdialenejším zákazníkom odporúčame nechať si tovar doručiť - vzhľadom na hustnúcu dopravu ušetríte čas i náklady.

Při dodani tovaru do iného štátu ako je uvedený na fakturačnej adrese, platí cena tovaru a mena platná pre lokalitu uvedenú na expedičnej adrese.

 

Akciové ponuky

Cookies používame na to, aby sme vám na našich stránkach poskytli najlepší možný nákupný zážitok. Pokracovaním v používaní tohto webu súhlasíte s používaním súborov cookies. Zistite viac.