+421 850 001 002 / Po-Pi 7:30-16:00
0
€ 0,00 s DPH € 0,00 bez DPH

Preprava v rámci CZ

Česká pošta

Zásielky do hmotnosti 19,90 kg zasielame Českou poštou. Tovar zasielaný Českou poštou musí byť zabaliteľný do jedného balíka, nesmie presiahnuť rozmery 210 cm (súčet všetkých 3 strán), dĺžka najdlhšej strany môže byť maximálne 120 cm. Suma za prepravné je obsiahnutá v súhrnnej faktúre priloženej k tovaru. V prípade, že Vaša objednávka bude obsahovať neštandardné produkty, ktoré nebude možné vzhľadom na objem, či nepravidelný tvar zaslať Českou poštou, potom sa s Vám dohodneme na alternatívnom spôsobe expedície.

PPL - balíková služba

Ako alternatívu je možné zvoliť služby špedičnej spoločnosti PPL, ktorá Vám dovezie zásielku až do hmotnosti 49,5 kg. Tovar zasielaný PPL musí byť zabaliteľný do jedného balíka pravouhlého tvaru, dĺžka najdlhšej strany môže byť maximálne 120 cm. V prípade, že Vaša objednávka bude obsahovať neštandardné produkty, ktoré nebude možné vzhľadom na objem, či nepravidelný tvar zaslať spol. PPL, potom sa s Vám dohodneme na alternatívnom spôsobe expedície.

DHL

Objemnejšie zásielky, ktoré nie je možné expedovať vyššie uvedenými prepravcami je možné odoslať paletovou službou DHL. Touto službou je možné až na výnimky doručiť prakticky všetko. Jednotlivý balík nesmie presiahnuť rozmery 2 x 2 x 3 m (šírka x výška x dĺžka). Cena je určená celkovou hmotnosťou a objemom objednávky.


Expedíciu vopred avizujeme telefonicky, alebo e-mailom. V priebehu objednávacieho procesu, vo fáze výberu platby a dopravy ponúkne e-shop klientom cenu za dopravu - tá sa odvíja od celkovej hmotnosti a objemu. Dopravné je následne zahrnuté do objednávky k objednávanému tovaru.