+421 850 001 002 / Po-Pi 7:30-16:00
0
€ 0,00 s DPH € 0,00 bez DPH

Preprava v rámci HU

Pre väčšinu zásielok používame prepravnú službu EXPRESS ONE. Doba dodania je zvyčajne 3-6 pracovných dní v závislosti od naplnenia kapacity prepravného vozidla.

Ako alternatívu možno zvoliť služby špedičnej spoločnosti Magyar Posta, ktoré Vám dovezie zásielku až do hmotnosti 49,5 kg. Zásielky odosielame v SR v cene od 2.030 HUF bez DPH. Tovar zasielaný spol. Magyar Posta musí byť zabalitelné do jedného balíka pravouhlého tvaru, dĺžka najdlhšej strany môže byť maximálne 120 cm. V prípade, že Vaša objednávka bude obsahovať neštandardné produkty, ktoré nebude možné vzhľadom objemu, či nepravidelnému tvaru zaslať spol. Magyar Posta, potom sa s Vám dohodneme na alternatívnom spôsobe expedície.

Expedíciu vopred avizuje telefonicky, alebo e-mailom. V priebehu objednávacieho procesu, vo fáze výberu platby a dopravy ponúkne e-shop klientom cenu za dopravu - tá sa odvíja od celkovej hmotnosti a objemu. Dopravné je následne zahrnuté do objednávky k objednávanému tovaru.

 

Akciové ponuky

Cookies používame na to, aby sme vám na našich stránkach poskytli najlepší možný nákupný zážitok. Pokracovaním v používaní tohto webu súhlasíte s používaním súborov cookies. Zistite viac.