+421 850 001 002 / Po-Pi 7:30-16:00
0
€ 0,00 s DPH € 0,00 bez DPH

Preprava v rámci SR

Pre väčšinu zásielok používame prepravnú službu MULTIMEX. Zákazníkovi vždy účtujeme iba prepravné v rámci SR - časť prepravy v ČR hradí uni-max. Dodacia lehota je spravidla 4-6 pracovných dní.

Ako alternatívu možno zvoliť služby špedičnej spoločnosti INTIME, ktorá Vám dovezie zásielku až do hmotnosti 50kg. Tovar zasielaný spol. INTIME musí byť zabalitelný do jedného balíka pravouhlého tvaru, nesmie presiahnuť rozmery 250 cm (súčet všetkých 3 strán). V prípade, že Vaša objednávka bude obsahovať neštandardné produkty, ktoré nebude možné vzhľadom objemu, či nepravidelnému tvaru zaslať spol. INTIME, potom sa s Vami dohodneme na alternatívnom spôsobe expedície. Dodacia lehota je spravidla 3 pracovné dni.

Expedíciu vopred avizuje telefonicky, alebo e-mailom. V priebehu objednávacieho procesu, vo fázi výberu platby a dopravy ponúkne e-shop klientom cenu za dopravu - tá sa odvíja od celkovej hmotnosti a objemu. Dopravné je následne zahrnuté do objednávky k objednávanému tovaru.

 

Akciové ponuky

Cookies používame na to, aby sme vám na našich stránkach poskytli najlepší možný nákupný zážitok. Pokracovaním v používaní tohto webu súhlasíte s používaním súborov cookies. Zistite viac.