Zaklapávacia pílka ALPEN, model Bernina 6195, plátok 19,5 cm
Pílka Bernina 6195 je ideálna na prerezávanie ovocných kultúr, na úpravu krajiny, starostlivosť o ovocné stromčeky alebo na záhradepochrómovaný plátok je extrémne ostrý, každý zub píly je indukčne tvrdený. Uzamykací systém čepele zaistí bezpečný prevoz, používanie aj skladovanie. Na zvýšenie životnosti je plátok k dispozícii ako náhradný diel.
Špecifikačné body
- rovný oceľový plátok s pochrómovaním
- optimalizovaná geometria zubov pre efektívne rezanie a odvod dreveného odpadu
- jednoduché nastavenie a výmena čepele
- rez do priemeru 90 mm
- dĺžka plátku 195 mm
- navrhnuté vo Švajčiarsku
| Kategória: | Vybavenie dielní |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 850051573271 |
| Typ píly: | prerezávací |
| Určenie píly: | na drevo |
| Dĺžka listu: | 195 mm |
| Priemer rezu: | 90 mm |
| Skladacie: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
