Sústruh na kov CQ6230A-2 s príslušenstvom
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dostupnosť Ihneď k dodaniu
Kód: CQ6230A2
Univerzálny sústruh s prevodovkou na voľbu otáčok, pevnou základňou a precíznym spracovaním. Indukčne kalené sane a uloženie vretena v kvalitných valčekových ložiskách zaručujú veľmi presné obrábanie. Príslušenstvo stroja tvorí 3-čeľusťové skľučovadlo 160 mm, 4-čeľusťové skľučovadlo 200 mm, pevný hrot Mk3, redukcia Mk5/Mk3, lícna doska, pevná luneta, posuvná luneta, ochranný plech, stolík, kryt vodiacej skrutky, osvetlenie, chladenie, kryt skľučovadla a doraz pozdĺžneho posuvu.
Kategória: Sústruhy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 585 kg
EAN: 8590792033888
Nastaviteľný pozdĺžny posuv: ANO
Dĺžka sedlovej medzery: 230 mm
Počet čeľustí uni skľučovadla: 3 a 4
Točná dĺžka (X): 910 mm
Max. posuv prieč. suportu: 175 mm
Autom. posuv pozdĺžny: 0,011 – 0,276 mm/ot.
Max. posuv nož. suportu: 75 mm
Vývrt vretena: 38 mm
Kužeľ vretena: 5 Mk
Napájanie: 400 V
Nastaviteľný priečny posuv: ANO
Rozsah (stupne) otáčok: 65 – 1 810 (18) ot./min (st.)
Závity W stúpania (stupne): 4 – 60 (36) 1/" (st.)
Závity M stúpania (stupne): 0,4 – 7 (32) mm (št.)
Rozmer: 1 770 × 670 × 1 270 mm
Posuv pinoly: 100 mm
Prevody v olejovej vani: ANO
Kužeľ pinoly: 3 Mk
Točný &oslash: nad suportom (S)
Upínací &oslash: uni skľučovadla vonkajší (Ui)
Elektrický príkon: 1 100 W